![](https://s.0472.ua/section/logo/upload/pers/10/logo.png?20240727)
17-річного мешканця черкаського села підозрюють у скоєнні жорстокого вбивства
![Фото: ch.npu.gov.ua Фото: ch.npu.gov.ua](/dist-assets/images/cap.jpg)
Фото: ch.npu.gov.ua
Свою жертву він спочатку побив руками та ногами, потім продовжив бити молотком та сокирою.
Тіло вбитого знайшов 56-річний житель одного із сіл Черкаського району. На території будівництва він виявив труп невідомого чоловіка з явними ознаками насильницької смерті, повідомили в ГУ Нацполіції в Черкаській області.
Поліцейські встановили особу загиблого, ним виявився 69-річний житель Київської області, який тимчасово проживав в селі та працював охоронником на будівництві. На тілі померлого були виявлені численні тілесні ушкодження тулубу та рубані рани голови.
Правоохоронці встановили підозрювану особу, ним виявився 17-річний місцевий житель. В його будинку знайшли одяг зі слідами крові. В розмові з поліцейськими молодик зізнався у вчиненому та розповів, що вживав алкогольні напої на території будівництва. Побачив будинок охоронника та зайшов у середину. Там він спочатку побив чоловіка руками та ногами, а потім продовжив бити молотком та сокирою, які знайшов в приміщенні. Охоронник від отриманих травм загинув.
Підозрюваного затримано згідно статті 208 КПК України. Черкаським районним відділення поліції відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 115 (Умисне вбивство), вирішується питання обрання міри запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до п'ятнадцяти років. Триває досудове розслідування.
Читайте також: Викрадача автівки затримали у Черкаській області.