Черкаські лісгоспи заготовили цього року 82 тисячі ялинок

Черкаські лісгоспи заготовили цього року 82 тисячі ялинок

Ціни на ялинки не змінилися у порівняні з попереднім роком і становитимуть від 45-ти гривень.

Вартість ялинки буде залежати від висоти та якості дерева. Дорожчими будуть ялинки в контейнерах – від 145 до 200 грн., в залежності від висоти., повідомили в управлінні лісового та мисливського господарства.

Маркування новорічних ялинок здійснюватиметься пластиковими бирками або самоклейними етикетками, які виготовляються зі спеціального паперу, що унеможливлює їх повторне використання, так як вони повністю руйнуються при спробі розклеювання.

Як бирки, так і самоклейні етикетки міститимуть індивідуальний номер та відповідний йому штрих-код, який заноситься до єдиної системи електронного обліку деревини. Перевірка законності походження ялинки відбуватиметься шляхом введення номеру з бирки чи самоклейної етикетки, що прикріплені до ялинки, на сайті http://www.ukrforest.com. У випадку, якщо інформація на сайті відсутня, – це може свідчити про сумнівне походження ялинки.

Продаж новорічних ялинок буде організований у всіх лісгоспах та лісництвах області. Детальніше можна дізнатися за телефоном гарячої лінії управління – (0472) 37-03-75, 37-00-72.

Нагадаємо, на Новий рік в Україні планують реалізувати 550 тисяч ялинок.

ялинка ціни штрих-код
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии