• Головна
  • Служба зайнятості Черкаської області працевлаштувала півтори тисячі учасників АТО
11:10, 27 листопада 2017 р.

Служба зайнятості Черкаської області працевлаштувала півтори тисячі учасників АТО

З 2015 року послугами центрів зайнятості області скористались 3980 осіб з-поміж демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в АТО.

Майже всі вони отримали профорієнтаційні послуги, 3963 особам призначено виплату допомоги з безробіття, повідомили в обласному центрі зайнятості.

За сприяння Служби зайнятості 1441 особу працевлаштовано. З них 117 отримали одноразово виплату допомоги з безробіття для зайняття підприємницькою діяльністю. Ще 692 особи забезпечено тимчасовою зайнятістю, 523 проходили професійне навчання за направленням Служби. Після його завершення 99% одразу були працевлаштовані, двоє отримали ваучер на навчання.

Спеціалісти базових центрів зайнятості забезпечують індивідуальний підхід до вирішення питань працевлаштування та соціального захисту бійців. З цією метою співпрацюють з роботодавцями щодо виявлення їх кадрових потреб для працевлаштування таких осіб за професіями, які вони мали до мобілізації. У разі необхідності вирішується питання організації проходження підготовки (перепідготовки), професійного навчання учасників АТО, яке здійснюється в навчальних закладах області та центрах професійно-технічної освіти ДСЗ.

Читайте також: Черкаси вшанували жертв голодоморів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#службазайнятості #АТО #працевлаштування
Оголошення
live comments feed...