• Головна
  • На Черкащині повернули державі земельні ділянки площею 216 га
15:28, 24 листопада 2017 р.

На Черкащині повернули державі земельні ділянки площею 216 га

На Черкащині повернули державі земельні ділянки площею 216 га

Судова справа тривала з минулого року.

Прокуратурою Черкащини продовжено послідовні дії щодо захисту державних інтересів, спрямовані на повернення державі земельних ділянок площею 216 га у Катеринопільському районі, повідомили в Черкаській ОДА.

В листопаді минулого року прокуратура попередила незаконне надання вказаної землі в оренду колишньому її орендатору, який втратив переважне право оренди на новий строк. Вступивши до господарської справи за позовом товариства про поновлення договору оренди, прокуратура зайняла в ній активну позицію щодо недопущення порушень вимог земельного законодавства, яку підтримали суди першої, апеляційної та касаційної інстанцій.

Товариство, намагаючись зберегти за собою право землі, звернулося з іншим позовом до Черкаського окружного адміністративного суду, де оскаржувало бездіяльність Держгеокадастру, маючи на меті зобов’язати його поновити договір оренди.

Зазначену позовну заяву судом задоволено, однак за апеляційною скаргою прокуратури області рішення суду першої інстанції скасовано Київським апеляційним адміністративним судом.

Оскільки товариство, вже не маючи жодних правових підстав, продовжувало використовувати земельну ділянку, прокуратура звернулася до господарського суду Черкаської області з позовом про її повернення, який у листопаді поточного року судом задоволено.

Читайте також: Рівень злочинності в Черкасах знизився.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#земля #ділянка #прокуратура #позов
Оголошення
live comments feed...