До кінця року відновлять двосторонній рух на мосту біля Черкас

До кінця року відновлять двосторонній рух на мосту біля Черкас

Ремонт проїжджої частини на мосту через Дніпро на автодорозі Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань км 23+068 завершать цього року.

До кінця 2017-го буде повністю відновлено двосторонній рух автотранспорту проїжджою частиною мосту без обмежень по часу. А вже наступного року підрядна організація продовжить роботи із ремонту металевої частини ферми мосту, прогонової будови та опор мосту, ремонту оглядових риштувань та опорних частин мосту, влаштування покриття на тротуарах, повідомили у Службі автодоріг Черкаської області.

Станом на 23 листопада вже забетонували 9 прогонів конструкції мосту та частину встановлених деформаційних швів. Наразі продовжуються роботи із бетонування інших прогонів конструкції мосту та деформаційних швів. Також тривають роботи із монтування бордюрного каменю.

Для забезпечення технології виконання робіт, автомобільного сполучення та роботи технологічного транспорту запроваджено графік проїзду легкових автомобілів, вантажного автотранспорту масою до 5 тонн та рейсових автобусів на період ремонту мосту.

Рух по мосту для вищевказаних транспортних засобів буде здійснюватися у спеціально відведений час: з 6.00 до 9.00, з 16.00 до 19.00.

Щоб не витрачати додатковий час в очікуванні при поїздці до Черкас, рекомендуємо перетинати Дніпро або на півночі в Каневі, або на півдні у Кременчуці.

Читайте також: У Черкасах активізувалися вандали.

міст рух ремонт автодорога
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии