• Головна
  • Черкаси отримають 18 тисяч євро на навчання дітей поводженню зі сміттям
10:17, 22 листопада 2017 р.

Черкаси отримають 18 тисяч євро на навчання дітей поводженню зі сміттям

Фото: http://rada.cherkasy.ua Президент компанії «Syvedac» Олів’є Паз та перший заступник мера Черкас Станіслав Овчаренко

Фото: http://rada.cherkasy.ua Президент компанії «Syvedac» Олів’є Паз та перший заступник мера Черкас Станіслав Овчаренко

18 тисяч євро — допомога для проведення в дитячих садках і школах інформаційно-просвітницької роботи.

– Депутати міста Кан передбачили для Черкас бюджет у розмірі 8 тис. євро на проведення освітніх, інформаційних заходів у школах і садочках із приводу раціонального поводження з відходами, – повідомив президент компанії «Syvedac» Олів’є Паз. – «Syvedac», завдяки співпраці зі ще однією французькою компанією, вдалося залучити до цього бюджету ще додаткових 10 тисяч євро.

Система поводження з відходами в цілому свідчить про ставлення до екології в цілому та про те, наскільки людина піклується про майбутнє.

– У цій справі дуже важливо дивитися тільки вперед і бачити чіткі цілі, – зауважив він.

Для початку, за його словами, раціонального поводження зі сміттям дітей навчатимуть безперервно упродовж 12-18 місяців.

Нагадаємо, понад рік французька компанія «БЕТЕН Енженьєрі» досліджувала склад побутових відходів у Черкасах. Її представники назвали найбільш оптимальне рішення для вдосконалення в обласному центрі системи збору й утилізації сміття. Французи пропонують облаштувати завод із компостування органічних відходів та сортувальну лінію. Усе це може окупитися менш як за десять років.

Читайте також: Черкащани відзначили День Гідності та Свободи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#відходи #сміття #діти #екологія
Оголошення
live comments feed...