• Головна
  • Роботодавці Черкащини подали в службу зайнятості 34 тисячі вакансій
10:35, 21 листопада 2017 р.

Роботодавці Черкащини подали в службу зайнятості 34 тисячі вакансій

Така кількість вакансій надійшла з початку року, до Черкаської обласної служби зайнятості звернулось 6,5 тисяч роботодавців.

Протягом січня-жовтня укомплектовано понад 31 тис. вакансій, рівень укомплектування становив 91,6 %, по Україні – 76,6 %. У 2017 році термін укомплектування вакансій в середньому по області становив 5 календарних днів при середньому по Україні – 10 календарних днів, повідомили в Черкаській ОДА.

У державі розпочинається соціальний проект під лозунгом «Живи та працюй в Україні», головною метою якого є пожвавлення людей на ринку праці України. Організатором проекту виступила служба зайнятості за підтримки органів місцевої влади та самоврядування. В рамках проекту по всій країні будуть відбуватись інформаційні активності, спрямовані на якнайшвидший пошук роботи для безробітних та підбір вакансій для роботодавців. Зокрема, в рамках проекту, в області будуть організовані ярмарки вакансій на найбільш значущих підприємствах регіону.

Протягом січня-жовтня 2017 року кількість осіб, працевлаштованих за сприяння обласної служби занятості, зросла більше ніж на 1,5 тисячі осіб або 5 % та становила 32,1 тисячі осіб. При цьому, 12,5 тис. осіб (39,9 % від загальної чисельності осіб, які отримали роботу за сприяння обласної служби зайнятості) були працевлаштовані оперативно до надання статусу безробітного. Це на третину більше, ніж за 10 місяців минулого року (по Україні – 118,7 % до 10 міс. 2016 року), а тривалість зареєстрованого безробіття в області скоротилась на 9 днів (становила 166 календарних днів).

Крім того, понад 10,6 тис. осіб були залучені до громадських та інших робіт тимчасового характеру. Рівень охоплення безробітних тимчасовою зайнятістю становить – 22,2 % та є вищим ніж в цілому по Україні (20 %).

У січні-жовтні 2017 року за сприяння обласної служби зайнятості 6,8 тисяч безробітних проходили професійне навчання, в тому числі 22 безробітних навчалися у центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Рівень працевлаштування після закінчення професійного навчання є одним із найвищих серед регіональних служб зайнятості і становив 96,8 %.

Завдяки підвищенню результативності роботи щодо оперативного працевлаштування громадян, кількість безробітних станом на 1 листопада 2017 року, у порівнянні з відповідною датою 2016 року, скоротилася на 12,2 % (на 1,9 тисяч) та становила 13,5 тисяч осіб.

Нагадаємо, на придбання житла для черкаських дитячих будинків сімейного типу спрямують 3,9 мільйонів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#службазайнятості #вакансії #працевлаштування
Оголошення
live comments feed...