• Головна
  • На придбання житла для черкаських дитячих будинків сімейного типу спрямують 3,9 мільйонів
16:43, 20 листопада 2017 р.

На придбання житла для черкаських дитячих будинків сімейного типу спрямують 3,9 мільйонів

На придбання житла для черкаських дитячих будинків сімейного типу спрямують 3,9 мільйонів

Відповідну постанову про порядок та умови надання цільової субвенції схвалили на засіданні Кабміну. Найближчими днями постанова має бути підписана.

Підготовча робота для отримання коштів субвенції розпочалася у вересні. Відтоді райони та міста мали підготувати пропозиції на придбання житла, дослідивши потребу у житлі зазначених категорій, повідомив сайт Черкаської ОДА.

На Черкащині є території, які планують придбати соціальне житло. Зокрема, це Золотоноша, Черкаси, Городищенський, Кам’янський, Катеринопільський, Черкаський, Монастирищенський, Тальнівський, Христинівский райони.

– Отримання субвенції – нагода частково вирішити житлові проблеми  посиротілих дітей, підтримати подальший розвиток дитячих будинків сімейного типу, – відзначила начальник обласної Служби у справах дітей Оксана Покатілова. – Зараз ми очікуємо на пропозиції від районів та міст. Їх згодом розглядатимуть комісійно в ОДА. Роботу з розподілу та освоєння кошті необхідно провести оперативно, аби придбати житло до кінця року. Водночас ми готуватимемо звернення до Верховної Ради, щоб зробити ці кошти субвенції перехідними на наступний рік. Оскільки зрозуміло, що цього часу, який нам лишається від дня підписання постанови Кабінету Міністрів, може не вистачити для проведення цієї роботи належним чином.

Рішення про виділення коштів з державного бюджету на будівництво, капітальний ремонт, реконструкцію малих групових будинків прийняла Верховна Рада України 12 липня у рамках реформування системи інституційного догляду та виховання дітей. Загальний обсяг цієї субвенції становить 277,7 млн грн.

Читайте також: За фактом загибелі дитини у Черкасах відкрили кримінальне провадження.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#субвенція #житло #будівництво #діти
Оголошення
live comments feed...