Результати досліджень щодо ефективного поводження з відходами презентують у Черкасах

21 листопада о 12.00 у залі  засідань Черкаської міської ради  відбудеться презентація досліджень у рамках проекту FASEP, розробленого французькою  компанією Бетен Інженьєрі.

Проект FASEP, започаткований Черкаською міською радою та Урядом Франції, фінансується за рахунок гранту Французької Республіки. Реалізується з 2016 року і донині, повідомив сайт мерії.

Після презентації буде проведено спільну прес-конференцію за участю керівництва Черкаської міської ради та представників французької делегації.

З нагоди презентації результатів дослідження ТПВ до Черкас разом з компанією Бетен завітають представники SYVEDAC і провінції Каен у Франції, які підтримали дослідження ТПВ у місті Черкаси й ухвалили рішення щодо фінансової підтримки комунікаційних заходів та роботі з населенням у місті; представники компанії Ar-Val - провідного конструктора заводів з утилізації сміття у Франції; економічна служба Посольства Франції, як представник французького уряду, що фінансує техніко-економічне обґрунтування.

Читайте також: В Черкасах зареєстрували 10 тисяч хворих на цукровий діабет.

поводженнязвідходами презентація проект
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии