• Головна
  • У Черкаській області пройшли змагання кращих вершників України
11:04, 20 листопада 2017 р.

У Черкаській області пройшли змагання кращих вершників України

Фото: ck-oda.gov.ua

Фото: ck-oda.gov.ua

У фіналі всеукраїнських змагань та відкритого чемпіонату Черкаської області з подолання перешкод за звання кращих змагалися аматори та професіонали.

У Жашківському кінно-спортивному комплексі тривали змагання між кращими вершниками з усієї України та області. Загалом участь у фінальній першості взяли 220 жокеїв, повідомив сайт Черкаської ОДА.

Поетапні змагання розпочалися ще у березні, де відбирали кращих представників цього виду спорту. Боротьба за першість починалися з найменших висот, які можуть подолати діти, потім аматори-власники коней, професійні спортсмени. Найвищу висоту, яку долали у фіналі – 1,5 метрові бар’єри.

Серед професійних спортсменів Черкащину представляли чотири спортсмени.

– Ці змагання – своєрідний підсумок року, – говорить президент Федерації кінного спорту у Черкаській області Андрій Пономарьов. – Фінал особливий тим, що сюди проходять найкращі вершники і коні, які заробили бали на попередніх змаганнях і пробилися у фінал. З кожного етапу відбір пройшли приблизно по 30 коней. Щоб отримати найвищі бали, потрібно долати перешкоди швидко і чисто, щоб усі планки лишилися на своїх місцях. Робота над помилками буде взимку, а навесні уже будуть чергові змагання. На наступний рік у нас уже є чіткі плани, серед яких міжнародні змагання з виїздки, які прийме Жашків.

Читайте також: У черкаських парках з'являться "Шекспір", "Чері бренді" та "Дольче віта".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#змагання #жокей #кіннийспорт
Оголошення
live comments feed...