• Головна
  • Українцям розповіли, якими будуть тести ЗНО-2018
13:37, 13 листопада 2017 р.

Українцям розповіли, якими будуть тести ЗНО-2018

Українцям розповіли, якими будуть тести ЗНО-2018

Центр оцінювання якості освіти затвердив загальні характеристики сертифікаційних робіт ЗНО.

В УЦОЯО визначили форми тестових завдань з усіх предметів, час на їх виконання, методологію оцінювання, розподіл за частинами, що зараховуватимуться як державна підсумкова атестація та вступний іспит до вишів тощо, повідомили у Чекаській ОДА.

Зміни структури зазнали майже усі тести ЗНО, однак найсуттєвіші зміни внесено до сертифікаційних робіт з англійської, іспанської, німецької та французької мов – вони отримали нову частину тесту «Аудіювання». Через це на виконання завдань мовних тестів у 2018 році буде відведено більше часу. Загальна тривалість роботи з тестом з іноземної мови відтепер складатиме 150 хвилин.

Також Центр затвердив критерії оцінювання завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю для тестів ЗНО з української мови, англійської, французької, німецької та іспанської мов, а також критерії оцінювання завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю ЗНО з математики.

Окремим наказом УЦОЯО затверджені схеми нарахування балів за виконання завдань тестів зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році.

У 2018 році зовнішнє незалежне оцінювання розпочнеться 22 травня і триватиме до 13 червня.

Читайте також: Для черкащан влаштують швидкі побачення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ЗНО #тести #УЦОЯО
Оголошення
live comments feed...