• Головна
  • В Черкасах планують перейти на розмітку доріг холодним пластиком
11:46, 10 листопада 2017 р.

В Черкасах планують перейти на розмітку доріг холодним пластиком

Для розмітки всіх доріг холодним пластиком треба близько 20 млн грн.

Нанесення дорожньої розмітки з холодного пластику замість традиційної фарби на проїжджій частині черкаських вулиць ініціював департамент житлово-комунального комплексу, повідомили в мерії Черкас.

– Розмітка з холодного пластику не потребує оновлення з періодичністю раз на півроку, вона слугуватиме значно довше й, відповідно, забезпечуватиме безпеку дорожнього руху. Завдяки ній ми впродовж трьох або й чотирьох років зможемо «забути» про одну й ту ж проблему, – зауважив начальник управління вуличної інфраструктури Сергій Отрешко.

Цього року комунальники оновили «зебру» на пішохідних переходах у середмісті та перед усіма загальноосвітніми навчальними закладами.

За словами очільника управління вуличної інфраструктури, наразі для розмітки всіх доріг холодним пластиком треба близько 20 млн грн.

Сергій Отрешко додав, що під час нанесення розмітки на дорожнє полотно комунальники керуються затвердженими державними стандартами України. Вони стосуються, насамперед, довжини й ширини кожної лінії «зебри», світлоповертаючих властивостей фарби та товщини її нанесення.

Читайте також: У Черкасах відомі діячі, політики та чиновники написали диктант з української мови.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#холоднийпластик #розмітка #зебра
Оголошення
live comments feed...