• Головна
  • До служби зайнятості Черкаської області надійшло 34,1 тисячі вакансій
17:40, 9 листопада 2017 р.

До служби зайнятості Черкаської області надійшло 34,1 тисячі вакансій

Трійку лідерів очолили робітничі професії – 57%, друге місце посіли службовці – 25% і 18% – це вакансії для осіб, які не мають кваліфікації.

Протягом січня-жовтня 2017 року до центрів зайнятості Черкащини надійшло 34,1 тис. вакансій від роботодавців регіону, про це повідомляють в обласній службі зайнятості.

Серед вакансій, в яких роботодавці зазначили найвищу заробітну плату можна зазначити: головний інженер (близько 10 тис. грн), директор виконавчий (9,5 тис. грн), головний агроном (8 тис. грн), кухар (7,8 тис. грн), головний бухгалтер (близько 7,5 тис. грн), водій автотранспортних засобів (7,3 тис. грн), маляр (7,3 тис. грн), менеджер (управитель) із збуту (7,2 тис. грн), верстатник деревообробних верстатів (7,1 тис. грн), електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах (7 тис. грн), інженер (близько 6,9 тис. грн), економіст (близько 6,7 тис. грн), водій навантажувача (6,7 тис. грн), бухгалтер (6,7 тис. грн), елетрогазозварник (6,5 тис. грн), механік (близько 6,5 тис. грн), агроном (6,4 тис. грн).

У вимогах до претендентів роботодавці все частіше зазначають, що хочуть бачити спеціалістів, які володіють суміжними професіями, мобільні та здатні до швидкого перенавчання.

Читайте також: Уряд підвищив стипендії українським студентам на 18%.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#службазайнятості #заробітнаплата #вакансії
Оголошення
live comments feed...