• Головна
  • Житель Черкас Дмитро Горобець став абсолютним чемпіоном світу з бодібілдингу
14:45, 8 листопада 2017 р.

Житель Черкас Дмитро Горобець став абсолютним чемпіоном світу з бодібілдингу

Збірна України здобула три нагороди чемпіонату світу з бодібілдингу серед чоловіків, що з 2 по 6 листопада проходив в Іспанії.

Двічі на найвищу сходинку п'єдесталу світової першості підіймався Дмитро Горобець. Спочатку він здобув перемогу у своїй ваговій категорії у дисципліні «менс фізик», а потім був визнаний найкращим і в абсолютній першості, повідомили в Міністерстві молоді та спорту України.

Іще один українець, Володимир Бірук, став срібним призером змагань з бодібілдингу серед спортсменів до 100 кг.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію