• Головна
  • В Черкасах відбудеться форум громадських організацій
14:15, 7 листопада 2017 р.

В Черкасах відбудеться форум громадських організацій

Майстер-класи, тренінги, ярмарок ініціатив, виступи спікерів і близько 200 представників громадських організацій та ініціатив, які обмінюватимуться досвідом співпраці.

Усе це проведуть в межах форуму громадських організацій та ініціатив «ГРАНТуємо зміни», який відбудеться у Черкасах 23 листопада в 8.30.

Тема форуму — «Партнерство заради змін». Під час заходу присутні дізнаються про успішні кейси, як, об’єднавшись із владою, бізнесом чи іншими громадськими організаціями та ініціативами, створювати масштабні проекти. Також організатори запрошують до участі представників інших областей та спікерів національного масштабу.

Програма заходу запланована на весь день. Упродовж форуму учасники можуть відвідати або презентувати свою громадську організацію на ярмарку ініціатив, заслухати доповіді спікерів форуму про можливості отримання фінансової підтримки для своїх проектів, а також взяти участь у практичних тематичних сесіях. Найменші ж учасники зможуть розважатися у дитячій кімнаті, яка працюватиме упродовж всього форуму.

Зареєструватися для участі можня за посиланням https://goo.gl/fUkba2.

Якщо ж хочете презентувати діяльність/проекти вашої громадської організації чи ініціативи на Ярмарку заповніть цю форму: https://goo.gl/VBjSGF .

Форум пройде у Черкаському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації: м. Черкаси, вул. Б. Вишневецького, 17.

Читайте також: На Черкащині три тисячі дітей перебувають в інтернатах за заявою батьків.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#форум #реєстрація #громадськіорганізації
Оголошення
live comments feed...