• Головна
  • Черкаси витрачають на благоустрій більше, ніж Житомир, Суми і Херсон
11:33, 6 листопада 2017 р.

Черкаси витрачають на благоустрій більше, ніж Житомир, Суми і Херсон

Черкаси витрачають на благоустрій більше, ніж Житомир, Суми і Херсон

За перше півріччя 2017 року пріоритетними напрямками використання коштів у Черкасах є утримання зелених зон, площ, скверів (прибирання та вивіз сміття).   

Фактичні видатки на благоустрій по Черкасам за І півріччя 2017 року є  одними з найбільших серед міст України. Також видатки на будівництво, реконструкцію та ремонт вулично-дорожньої мережі у Черкасах – найбільші серед міст що порівнюються, повідомили в мерії Черкас

За доходами бюджету за перше півріччя  2017 році Черкаси (як і торік) займають четверте місце серед міст України. За надходженнями до загального фонду на одного жителя Черкаси посідають п’яту сходинку рейтингу.

За надходженнями ПДФО у першому півріччі Черкаси займають восьме місце, плати за землю – четверте, податку на прибуток та плату за оренду комунального майна – одинадцяте місце, за доходами бюджету розвитку – четверте місце, за надходженнями коштів пайової участі у розвитку інфраструктури – третє, а також – від відчуження майна та продажу землі  – десяте місце.     

Крім цього, у Черкасах чисельність фактично зайнятих посад працівників є однією з найвищих серед міст, що порівнювались, і значно перевищує відповідний показник в країнах ЄС.

Також за 1 півріччя 2017 року показник витрат на одного вихованця дошкільних навчальних закладів Черкас Черкаси є одним з найбільших серед міст, що порівнювались.

Тоді як кількість учнів у Черкасах на одну педставку є найнижчою, а видатки на утримання одного учня є також одними з найнижчих. А от показник кількості педагогічних ставок в школах естетичного виховання по м. Черкаси є середнім.

Читайте також: Черкащанам потрібен трон з «Гри престолів» і туалети з пеленальними столиками.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#використаннякоштів #бюджет #благоустрій
Оголошення
live comments feed...