• Головна
  • Підвищений тиск виявили у понад 60 відсотків черкащан
12:29, 3 листопада 2017 р.

Підвищений тиск виявили у понад 60 відсотків черкащан

Підвищений тиск виявили у понад 60 відсотків черкащан

У медичних закладах Черкас до Всесвітнього дня боротьби з інсультом пройшла акція «Дізнайся про ризики інсульту!»

Метою акції було привернути увагу людей до таких поширених факторів ризику інсульту, як артеріальна гіпертензія, цукровий діабет, шкідливі звички, повідомили в мерії Черкас.

У межах цього заходу в лікарнях, аптеках та інших місцях проводились вимірювання артеріального тиску та цукру в крові, роздавались населенню пам’ятки про ризики інсульту та методи профілактики. Всього для вимірювання артеріального тиску звернулось 3701 чоловік.

Підвищений артеріальний тиск був виявлений у  61 % громадян; із них половина дізналася про підвищення  тиску вперше. Всі громадяни, у яких було виявлено підвищення тиску та цукру в крові були направлені на консультацію лікаря кардіолога та ендокринолога.

Щорічно в Черкаській області реєструється близько трьох тисяч випадків гострих порушень мозкового кровообігу. В м.Черкаси в 2014 році зареєстровано 824 випадки мозкового інсульту; в 2016 р. – уже 924. В 2016 році захворюваність на мозковий інсульт всього населення м. Черкаси в порівнянні із 2014 роком зросла на 0,9 %, а працездатного - на 3,1 %.

Читайте також: В Черкасах заборонили пересувні цирки, зоопарки й виставки із тваринами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#тиск #інсульти #профілактика #акція
Оголошення
live comments feed...