• Головна
  • Підвищення пенсій не вплине на розмір «зимової» субсидії
офіційно
14:10, 2 листопада 2017 р.

Підвищення пенсій не вплине на розмір «зимової» субсидії

офіційно
Підвищення пенсій не вплине на розмір «зимової» субсидії

Про це під час години запитань до Уряду у парламенті заявив Міністр соціальної політики України Андрій Рева.

Для розрахунку розміру субсидій на опалювальний сезон 2017-2018 органами соціального захисту населення беруться до уваги доходи громадян за I та II квартали цього року, повідомили в мерії Черкас.

«Нові осучаснені пенсії не впливають на розмір допомоги у сплаті житлово-комунальних послуг, яка надається Урядом усім пенсіонерам-субсидіантам протягом цього опалювального сезону», - наголосив Рева.

Він повідомив, що громадяни, які стали пенсіонерами, наприклад у травні цього року, або пенсіонери, які припинили працювати, скажімо у червні цього року, і не мають інших доходів, ніж пенсія, мають змогу оформити субсидію, виходячи лише з одного доходу - пенсії.

«Це стосується лише тих українців, які донедавна працювали і отримували заробітну плату, або, скажімо, зарплату і пенсію, а віднедавна – у минулому чи цьому році (І та ІІ квартали) з тих чи інших причин залишили роботу і отримують єдиний вид доходу – пенсію. Ми крок за кроком відновлює соціальну справедливість, максимально спрощуючи та удосконалюючи програму житлових субсидій», - зазначив міністр соціальної політики.

Щоб скористатися таким правом, громадянам необхідно звернутися до управління соціального захисту населення лише з Декларацією про доходи, в якій зазначити вид доходу - пенсія, наприклад з 1 червня 2017 року. Тоді з 1 жовтня 2017 року таким українцям не враховуватиметься дохід за I і II квартал 2017 року, а братиметься до уваги лише розмір щомісячної пенсії.

Якщо ж людина стала пенсіонером, скажімо з вересня цього року, вона має змогу у грудні звернутися до управління соцзахисту з Декларацією про доходи і субсидію перерахують з урахуванням одного доходу - пенсії.

Нагадаємо, у листопаді ще три мільйони українців отримають підвищення пенсії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#субсидії #пенсії #опалювальнийсезон
Оголошення
live comments feed...