• Головна
  • Листопад у Черкасах очікується теплішим за норму
прогноз
16:29, 1 листопада 2017 р.

Листопад у Черкасах очікується теплішим за норму

прогноз
Листопад у Черкасах очікується теплішим за норму

У першій половині листопада можливі тумани та посилені вітри, у другій половині місяця погода ускладниться снігопадами та ожеледними явищами.

Середньомісячна температура повітря становитиме +3,0°, кількість опадів – 43 мм. Особливістю місяця може бути чергування тепла і холоду в першій половині місяця. При похолоданнях нічна температура повітря може знижуватися до 7-9º морозу, у теплі дні можливі її підвищення до +10+15º, розповіли в Черкаському обласного центру з гідрометеорології.

Нинішній листопад, за прогнозами, очікується дещо теплішим за норму та з опадами у межах норми. Після 20 листопада намітиться тенденція до стійкого похолодання. Стійкий перехід середньодобової температури повітря у бік зниження очікується з  24 листопада, можливе утворення невеликого снігового покриву.

Середня місячна температура листопада повітря становить +2,1º. Абсолютний максимум температури повітря становить +28,8° і був зафіксований у 1926 році у м. Умань, абсолютний мінімум відмічений у м. Сміла на рівні 24,4° морозу у 1999 році. Найбільш сухий листопад був у 2011 р., коли випало всього 3,1 мм, а найбільш дощовий – 166,9 мм – у 1952 р.

Читайте також: У частини черкаських будинків відсутнє теплопостачання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#листопад #погода #прогноз #температура
Оголошення
live comments feed...