• Головна
  • На Черкащині з'явилися ще два полігони для відходів
12:13, 1 листопада 2017 р.

На Черкащині з'явилися ще два полігони для відходів

Фото: ecomapa.gov.ua

Фото: ecomapa.gov.ua

Перелік затверджених в області паспортів місць видалення відходів поповнився.

В Черкаській ОДА затвердили проєкти місць видалення відходів, це сміттєзвалища в Чигирині площею 5 га та на Чорнобаївщині - 0,3 га. Обидві ділянки відведені в установленому законодавством порядку.

– Паспорт – моніторинговий документ з відповідними даними про сміттєзвалище, – сказав перший заступник голови ОДА Віталій Коваль. – Утім важливо, щоб їхні власники дотримувалися законодавчих норм у сфері поводження з відходами. Контроль за цим процесом здійснюють Державна екологічна інспекція в області та Головне управління Держпродспоживслужби, також органи місцевого самоврядування.

Натепер в Черкаській області затверджено 266 паспорти.

Моніторинг місць утворення відходів дасть змогу спрогнозувати їхній вплив на навколишнє середовище, зокрема своєчасне виявлення негативних наслідків.

Організовані та стихійні сміттєзвалища знаходяться під контролем громади  завдяки сервісу «Ecomapa.gov.ua». Він передбачає оперативну інвентаризацію сміттєзвалищ. інформація, подана жителями області, після обробки, відображається на інтерактивній мапі з геолокаційною прив’язкою. Дані спрямовують до обласної державної адміністрації у вигляді звернень громадян – для подальшої ліквідації сміттєзвалищ.

Нагадаємо, французи пропонують сортувати черкаське сміття.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сміттезвалищє #відходи #паспорт
Оголошення
live comments feed...