• Головна
  • Черкаський національний університет отримав доступ до Web of Science
12:12, 30 жовтня 2017 р.

Черкаський національний університет отримав доступ до Web of Science

Черкаський національний університет отримав доступ до Web of Science

Міністерство освіти і науки забезпечило підключення понад 100 українських вишів до міжнародних наукових баз даних за кошти держбюджету.

68 закладів отримали доступ до бази Scopus, а 64 – до платформи Web of Science. У переліку останніх і Черкаський національний університет ім.Б.Хмельницького, повідомили в Черкаській ОДА.

Підключення проходило через Державну науково-технічну бібліотеку, що дозволило як гуртовому покупцеві знизити вартість передплати.

«В Україні досі лише одиниці з найбільших ВНЗ могли дозволити собі доступ до цих ресурсів власним коштом. МОН вирішило змінити цю ситуацію і фінансово підтримати централізовану передплату, щоб дати змогу якомога більшій кількості вчених користуватись такими базами даних. Найпопулярнішими в науковому світі є Web of Science та Scopus, які стали не просто базами наукових видань і публікацій, а інформаційними платформами, які мають багато додаткових корисних аналітичних сервісів. Це дійсно потрібні науковцям якісні ресурси пошуку та аналізу інформації», – розповів директор департаменту науково-технічного розвитку МОН Дмитро Чеберкус.

Щоб відібрати виші та установи, Міністерство провело конкурс. Критеріїв відбору було три: кількість наукових та науково-педагогічних працівників, обсяг залучених фінансових ресурсів на наукові дослідження і розробки, кількість наукових публікацій в Scopus та Web of Science.

Сума балів, одержаних за цими критеріями, визначила загальний рейтинг закладу із максимальною оцінкою у 30 балів. Тим закладам, що одержали 15 балів і більше, а таких було 29, – надано доступ до обох баз даних. 74 ВНЗ одержали доступ до однієї з двох баз.

Читайте також: Першого листопада стартує голосування за проекти громадського бюджету Черкас.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#університет #WebofScience #базиданих
Оголошення
live comments feed...