• Головна
  • Французи пропонують сортувати черкаське сміття
09:43, 19 жовтня 2017 р.

Французи пропонують сортувати черкаське сміття

Французи пропонують сортувати черкаське сміття

Міський голова Анатолій Бондаренко зустрівся із представниками французької делегації, які тривалий час працюють над розробкою проекту управління відходами.

Аби обрати найбільш оптимальний для цього шлях, наприкінці минулого року компанія «Бетен Енженьєрі» взялася за дослідження побутового сміття в Черкасах, повідомили в мерії.

Нині завершився перший етап спільної роботи з Черкасами, під час якого фахівці аналізували склад сміття, яке потрапляє на звалища. Далі, кажуть, результати цих досліджень презентують перед Міністерством фінансів Франції.

– Ми пропонуємо технологічну схему поводження з відходами, яка ґрунтується на роздільному зборі сміття двома контейнерами: органічне й неорганічне сміття, – розповів експерт Квентін Буланже. – Уся неорганічна фракція відправляється на лінію сортування. Для початку ми плануємо її максимально ручною для зменшення вартості проекту. У перспективі ми, звісно, передбачаємо підвищення рівня механізації.

Компанія «Vauche» була заснована в 1860 році. Спершу займалася виробництвом котлів та машинного обладнання. Утім, упродовж останніх 30 років зосередилася на створенні центрів переробки відходів. Працює три філіали – в Італії,  Польщі та Бразилії. Як розповів її президент Стефан Воше, за цей час звели близько 200 таких об’єктів. 

– Один із останніх реалізованих нами проектів – установки в Алжирі, схожі ми пропонуємо й Черкасам, – зазначив він. 

За словами Квентіна Буланже, запропонований ними проект щодо виробництва компосту майже самоокупний. Відтак, реалізація такого проекту фактично не вплине на існуючий тариф для населення, що є в умовах сьогодення досить важливим.

Наступну зустріч у рамках спільного проекту за участю представників французької сторони та міста сторони домовилися провести в другій провести декаді листопада. На ній презентують результати дослідження та окреслять подальші напрямки співпраці. 

Читайте також: Нове покриття на черкаських дорогах перевірять.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#переробкавідходів #сортування #сміття #тариф
Оголошення
live comments feed...