• Головна
  • 110 проектів громадського бюджету Черкас дійшли до етапу голосування
09:24, 17 жовтня 2017 р.

110 проектів громадського бюджету Черкас дійшли до етапу голосування

110 проектів громадського бюджету Черкас дійшли до етапу голосування

Найкращі ініціативи містян для подальшого практичного втілення обиратимуть із першого листопада.

Одна людина зможе проголосувати одночасно за чотири проекти, повідомили в мерії. Авторам 11 проектів координаційна рада відмовила через невідповідність умовам програми, 24 проекти отримали негативний висновок від профільних департаментів на етапі їхнього аналізу.

«Серед причин відмов – неналежна земельна ділянка, невідповідність критерію загальнодоступності або ж термін реалізації проекту, розрахований на проміжок часу, що перевищує один рік, – пояснила  заступниця директора департаменту фінансової політики Тетяна Харенко».

Усі проекти поділені на «великі» вартістю від 300 тисяч до мільйона гривень (їх у 2017 – 74) та «малі» (їх – 36), для фінансування яких необхідно не більше 300 тисяч гривень. Сьогодні відбулося жеребування й кожній із ініціатив присвоїли номер.

Свій голос за той чи інший проект жителі Черкас зможуть віддати або за допомогою веб-порталу, або ж завдяки паперовим анкетам. Кількість локацій для цього – збільшать. Цього року працюватиме шість пунктів для голосування. Один із них, традиційно, розміщуватиметься в приміщенні Черкаської міської ради (вул. Байди Вишневецького, 36), інші п’ять – у міських бібліотеках (за адресами: вул. Хрещатик, 200, вул. Чорновола, 142/а, вул. Пацаєва, 20, Шевченка, 390 та Сумгаїтська, 24/1.

– Хотілося б звернути увагу всіх людей, котрі планують голосувати через анкетування, на графіки роботи приміщень, – сказав Роман Сергійович. – Зокрема, бібліотеки працюють із 9 ранку до 18 вечора, у понеділок у них вихідний. 

Під час голосування прийматимуть і пропозиції та зауваження для кращої організації роботи в майбутньому.

– Немає єдиного рецепту громадського бюджету, як він повинен відбуватися, які технології повинні застосовуватися, – сказав він. – Ми вже працюємо третій рік і щоразу намагаємося вдосконалити механізм, зробити цей проект прозорим і зрозумілим для всіх людей. Але якщо чи то автори проектів, чи будь-хто з громадян бачить речі, які можна виправити й покращити, надавайте ці пропозиції координаційній раді.

Ті проекти, які не наберуть більше ста голосів – переможцями не визнають.

Перелік проектів, серед яких визначатимуть переможців для реалізації в 2018 році, буде опубліковано на сайті Черкаської міської ради в розділі «Громадський бюджет».

Нагадаємо, черкащани заплатили до бюджетів усіх рівнів 6 млрд 698 млн грн податків.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#бюджет #голосування #анкети
Оголошення
live comments feed...