• Головна
  • Гройсман під час інспекції мосту в Черкасах попрацював зварювальником
10:20, 13 жовтня 2017 р.

Гройсман під час інспекції мосту в Черкасах попрацював зварювальником

Гройсман під час інспекції мосту в Черкасах попрацював зварювальником

Прем’єр-міністр України  здійснив обліт та проінспектував хід виконання дорожніх робіт на трасі загального користування «Київ – Знам’янка».

Володимир Гройсман відзначив, що заплановані дорожні роботи ведуться якісно і виконуються в означені терміни. Фінансова складова також забезпечена. Цього року «дорожній» бюджет становить понад 30 млрд грн, а наступного року, з урахуванням запуску Дорожного фонду, він зросте до 44-45 млрд грн, повідомив сайт Черкаській ОДА.

Прем’єр-міністр звернув увагу на те, що проекти дорожніх робіт мають не тільки враховувати транспортні потреби регіонів, а й пропонувати комплексні рішення, направлені на зменшення незручностей для мешканців територій, де ведуться роботи.

«Для мене було надзвичайно важливо підняти будівництво доріг. І ми його підняли. Але радянську погоню за тисячами кілометрів ми робити не будемо. Ми будемо якісно класти асфальт в тих погодних умовах, які дозволять нам це зробити, – сказав Глава Уряду. – Наразі ми формуємо план робіт на наступний рік. І ключовим орієнтиром для нас буде не витрачання коштів, а ефективне їх використання – щоб українці їздили нормальними дорогами», - відзначив Гройсман.

Читайте також: 24 грудня у об’єднаних територіальних громадах Черкащини відбудуться вибори.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#міст #ВолодимирГройсман #реконструкція
Оголошення
live comments feed...