• Головна
  • Бізнес-подія року: в Черкасах відбудеться інвестиційний форум
14:33, 11 жовтня 2017 р.

Бізнес-подія року: в Черкасах відбудеться інвестиційний форум

Бізнес-подія року: в Черкасах відбудеться інвестиційний форум

Черкаський міжнародний інвестиційний форум розпочнеться 12 жовтня о 9.30 у комплексі «Perlyna Resort», що в селі Сокирна Черкаського району.

Цьогоріч на форумі заплановано чотири панельні дискусії: «Можливості з розвитку експорту. Експорт як шлях до інвестицій», «Точки зростання агроіндустрії», «Промоція інвестиційного потенціалу муніципалітетами» та «Агенція регіонального розвитку – механізм партнерства бізнесу та влади для розвитку територій». Опісля відбудуться зустрічі з потенційними торговельними партнерами.

– Цей форум – логічне продовження попередніх, – розповів голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – Ми вибудовуємо ефективну модель комунікації з бізнесом. Очікуємо на форум близько півтори сотні учасників. Це – інвестори, які вже працюють в області, які можуть поділитися своїми історіями успіху та баченням розвитку, інвестори, які лише вивчають можливості нашої області для своїх проектів, представники компаній-експортерів, експерти тощо. Переконаний, що це буде цікаво, продуктивно та результативно.

Читайте також: 5,8 мільйонів спрямують на ремонт спортивних майданчиків у Черкасах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#інвестиційнийфорум #бізнес #партнерство
Оголошення
live comments feed...