• Головна
  • Фахівці з МВФ цікавились реформами в Черкаській області
11:18, 10 жовтня 2017 р.

Фахівці з МВФ цікавились реформами в Черкаській області

Фахівці з МВФ цікавились реформами в Черкаській області

Представникі технічної місії Міжнародного Валютного Фонду вивчили впровадження реформи децентралізації, фінансові можливості та потенціал регіону.

Фахівців із Португалії, Італії, Франції, Колумбії, США та Великої Британії з робочим візитом завітали до Черкас. В ході робочої зустрічі з представниками Департаменту фінансів та Департаменту регіонального розвитку облдержадміністрації було обговорено значний перелік актуальних питань перебігу реформи децентралізації області, повідомили в Черкаській ОДА.

Директор Департаменту фінансів Наталія Кравченко окреслила особливості формування та виконання обласного бюджету в умовах реалізації реформи. Про стан добровільного об’єднання громад в області поінформував заступник директора Департаменту регіонального розвитку Сергій Даниленко.

У ході  дискусії були виділені основні підсумки реформування системи місцевих фінансів та міжбюджетних стосунків, переваги та вади існуючої моделі доходних та видаткових повноважень, законодавче забезпечення місцевих бюджетів, підвищення рівня їх самостійності у прийнятті рішень в результаті реформ.

Нагадаємо, на Черкащині трійку найбільш запитуваних очолили робітничі професії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#МВФ #реформи #ОДА #бюджет #фахівці
Оголошення
live comments feed...