• Головна
  • Черкаська ОДА подала на конкурс 19 проектів, які може профінансувати ЄС
11:21, 5 жовтня 2017 р.

Черкаська ОДА подала на конкурс 19 проектів, які може профінансувати ЄС

Черкаська ОДА подала на конкурс 19 проектів, які може профінансувати ЄС

Лідером за кількістю проектів стала Львівська обласна державна адміністрація, вона направила близько 100 проектів, Черкаська область за цим показником – шоста.

Завершився термін подачі Мінрегіону проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватись за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Cоюзу у рамках виконання Угоди про фінансування Програми підтримки секторальної політики «Підтримка регіональної політики України». Черкаська облдержадміністрація подала на конкурс 19 проектів регіонального розвитку за 3 програмами, повідомили в ОДА.

Проекти подавалися за п’ятьма програмами регіонального розвитку: «Інноваційна економіка та інвестиції» «Сільський розвиток» «Розвиток людського потенціалу» «Розвиток туризму» «Загальноукраїнська солідарність».

Тож за програмою «Інноваційна економіка та інвестиції» Черкаською ОДА подано два проекти. Щодо програми «Сільський розвиток» — два проекти. Решта п’ятнадцять проектів подано за програмою «Розвиток туризму».

Загалом за два місяці станом на 27 вересня до Мінрегіону надійшло близько 500 проектів.

Конкурсний відбір проектів здійснюватиме спеціально утворена комісія. У її складі діятиме 5 тематичних робочих груп у відповідності до названих програм.

Нагадаємо, на Черкащині зареєстрували 55 тисяч земельних ділянок.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#розвиток.туризм #ЄС
Оголошення
live comments feed...