• Головна
  • Черкащан безкоштовно навчать волонтерству
15:22, 4 жовтня 2017 р.

Черкащан безкоштовно навчать волонтерству

Черкащан безкоштовно навчать волонтерству

Заняття розпочнуться з листопада 2017 року та проходитимуть один раз на тиждень.

БО «Від серця до серця» оголошує набір до «Школи волонтерів». Долучитися до навчання можуть всі охочі. Навчання безкоштовне, по завершенню якого кращі учасники зможуть стати працівниками благодійної організації, повідомили в мерії Черкас.

До «Школи волонтерів» запрошуються активні люди. Навчання складається із тематичних блоків, під час яких учасники отримають інформацію про профілактичну роботу, попередження торгівлі людьми, роботу із уразливими групами населення, із владою, молоддю, навчаться організовувати масові заходи, а також зможуть на практиці відпрацювати отримані знання.

«Школа волонтерів» надасть можливість усім охочим оволодіти основними знаннями та вміннями, необхідними для здійснення соціальної роботи. До викладання залучатимемо спеціалістів-соціальних працівників організації, які детально зможуть розповісти про специфіку роботи та її практичні аспекти. А саме навчання відбуватиметься у формі міні-тренінгів», — розповіла керівник проекту «Школа волонтерів» Марина Здоровець.

По завершенню учні «Школи волонтери» пройдуть тестування та отримають сертифікати про успішне закінчення навчання. Найбільш вмотивовані та ініціативні учасники зможуть стати працівниками організації.

Реєстрація для участі за посиланням: https://goo.gl/EiufTQ або за телефонами: ‎(096)169 72 47, ‎(063) 575 43 86 (Марина).

Нагадаємо, до Дня захисника України в Черкасах влаштують благодійний аукціон.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#заняття #волонтери #можливість #соціальнаробота
Оголошення
live comments feed...