• Головна
  • Інвестиції в економіку Черкаської області зросли на 20%
09:41, 29 вересня 2017 р.

Інвестиції в економіку Черкаської області зросли на 20%

Інвестиції в економіку Черкаської області зросли на 20%

В області реалізується близько 40 великих та середніх інвестиційних проектів.

Нині в області фіксують зростання капітальних інвестицій на 20 % – до 2,9 млрд грн. Водночас в області зростають й іноземні інвестиції. Їхній обсяг збільшився на 4 % – до 347 млн дол, повідомили в Черкаської ОДА.

– Натепер в області реалізується близько 40 великих та середніх інвестиційних проектів. Надалі працюватимемо над тим, аби їхня кількість тільки зростала, - наголосив директор Департаменту регіонального розвитку облдержадміністрації Роман Карманнік.

На Черкащині триває робота над підготовкою до запуску індустріального парку «Золотоноша». Він буде майданчиком з розвиненою інфраструктурою, де підприємці, і українські, і закордонні, зможуть максимально комфортно впроваджувати та розвивати свої виробничі потужності.

Область готова запропонувати інвесторові більше 130 об’єктів типу грінфілд та браунфілд, які внесені в базу інвестиційного порталу. Останній допомагає налагоджувати швидкий зворотній зв’язок із потенційними інвесторами. Водночас, додає посадовець, нині суттєво збільшується зацікавленість великих корпорацій у виробничих приміщеннях.

– Значна кількість підприємств, відкритих на західній Україні, поступово вичерпують трудовий ресурс, й інвестори спрямовують свою увагу на центральні області України, зокрема й на Черкащину, – відзначив Карманнік.

Читайте також: В черкаській лікарні швидкої допомоги відкрили сучасний кабінет комп’ютерної томографії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#інвестори #виробництво #корпорації
Оголошення
live comments feed...