• Головна
  • Призер Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро отримає квартиру в Черкасах
16:24, 26 вересня 2017 р.

Призер Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро отримає квартиру в Черкасах

Призер Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро отримає квартиру в Черкасах

Поки лишається відкритим питання щодо безпосередньої процедури придбання житла, яке Сергій Куліш може здійснити і самостійно за кошти, які виділить міська влада.

Директор департаменту економіки та розвитку Черкаської міської ради Ірина Удод пояснила, що, згідно із законодавчими нормами, підставою для виділення квартири за кошти міського бюджету має бути перебування особи, яка потребує поліпшення житлових умов, на квартирній черзі.

Директор департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Ігор Волошин вніс пропозицію зняти кошти з дії «Капітальний ремонт прилеглої території (мощення) ЗНЗ міста (з ПКД)» у розмірі 500 тисяч гривень та перерозподілити їх на квартиру для спортсмена, яку той може придбати самостійно. Таким чином будуть витримані усі правові норми.

Сергій Куліш — срібний призер ХХХІ Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро. У змаганнях зі стрільби з пневматичної гвинтівки з десяти метрів він набрав 204.6 очок і таким чином показав другий результат.

Молодий спортсмен — вихованець дитячо-юнацької спортивної школи № 2, кульовою стрільбою займається понад десяти років. 24-річний Сергій Куліш свого житла не має, мешкає з батьками.

Читайте також: В Черкаському краєзнавчому музеї покажуть військово-польовий арт.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#квартира #СергійКуліш #Олімпіада #спортсмен
Оголошення
live comments feed...