• Головна
  • Чотири тисячі учасників АТО отримали земельні ділянки на Черкащині
15:18, 13 вересня 2017 р.

Чотири тисячі учасників АТО отримали земельні ділянки на Черкащині

Чотири тисячі учасників АТО отримали земельні ділянки на Черкащині

До Держгеокадастру в області надійшло 9 985 клопотань від бійців АТО, які виявили бажання отримати земельні ділянки за рахунок земель сільськогосподарського призначення державної власності.

Наразі в області 4 072 особи з числа військовослужбовців, правоохоронців і членів їхніх сімей уже отримали у власність земельні ділянки загальною площею майже 6 582 га, повідомили в Черкаській ОДА.

Для передачі землі у власність учасникам АТО протягом січня – серпня 2017 року знято з аукціонів 16 земельних масивів загальною площею майже 354 га. Також за цей час надано 161 дозвіл на розроблення технічної документації щодо поділу земельних ділянок загальною площею понад 4 182 га: 63 поділи земельних ділянок загальною площею майже 1 275 га здійснюються на замовлення Головного управління й 98 поділів земельних ділянок загальною площею понад 2 906 га – на замовлення фізичних і юридичних осіб (користувачів (орендарів) земельних ділянок).

На території області зарезервовано 272 земельні масиви загальною площею понад 1 974 га, що можуть бути передані у власність учасникам АТО. Інформація про зарезервовані ділянки розміщена на офіційному сайті Головного управління та постійно оновлюється.

Читайте також: На Черкащині зіткнулись вантажівка з військовим тягачем - загинув контрактник.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#АТО #земельнаділянка #Держгеокадастр
Оголошення
live comments feed...