Реклама
17:43, 1 липня 2017 р.

Бетономішалка, Україна

Реклама

Будівництво - один з найбільш складних і одночасно привабливих процесів, кожен, хто займається цим, скаже, що головний результат можна описати двома словами: комфорт і довговічність. Щоб досягти останнього вибирають лише перевірені матеріали, для деяких з них необхідні спеціальні інструменти та обладнання, як наприклад, для бетону бетономішалка, Україна частіше починає купувати їх з настанням теплого сезону і до самої зими.

Бетон необхідний на величезній кількості будівництв, а також в процесі ремонтних робіт без нього буває не обійтися. Тому нехай компактна, але бетономішалка є майже у кожного власника приватного будинку. Як стає зрозуміло, вибрати бетономішалку можна і венцову, і редукторну, головне, щоб вам було комфортно. У венцової обов'язково оціните матеріал вінця (чавун, поліамід, сталь), а також тип кріплення барабана до рами. Перші два види найбільш поширені, чавун досить міцний при акуратному зверненні, поліамід краще підходить для робіт всередині приміщень, так як рівень шуму з ним буде нижче, крім того такий вінець зазвичай складовий, тобто ремонт можна робити частинами.

Вважається, що вибір слід починати з оцінки обсягів барабана, останні сучасні рекомендації звучать так: не слід гнатися за великими обсягами. Будь-який цементний розчин повинен бути не тільки правильно замішаний, але і використаний вчасно, тому бетономішалки великих обсягів від 200 до 260 літрів вибирають лише будівельні бригади. Багато бетономішалок мають досить невелику ціну і цілком доступні, як, наприклад, бренди Сталь, Forte, Кентавр, Vitals, Polermo. Підбираючи якісне обладнання для роботи з важкими розчинами, оцініть якість рами, а також те, як зафіксовано двигун і закритий від зовнішніх впливів.

Інтернет-гіпермаркет STROYPLOSHADKA.UA спеціалізується на будівельних і оздоблювальних матеріалах, а також обладнанні для їх застосування, тому каталог включає в себе значну кількість різноманітних моделей бетономішалок, серед яких цілком можливо вибрати найбільш практичну, відповідну тим параметрам і бюджету, які для вас будуть найбільш прийнятні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...