• Головна
  • Заявки на монетизацію субсидій приймаються до 31 серпня
важливо
09:46, 28 серпня 2017 р.

Заявки на монетизацію субсидій приймаються до 31 серпня

важливо
Заявки на монетизацію субсидій приймаються до 31 серпня

Родини, які мали субсидію на житлово-комунальні послуги, та ефективно споживали енергоносії протягом минулого опалювального сезону, можуть отримати матеріальну допомогу.

Про це повідомила начальник управління соціальної допомоги та компенсаційних виплат департаменту соціальної політики Черкаської міської ради Катерина Бінусова. Заявки на монетизацію приймають лише до 31 серпня.

Перелік субсидіантів, у яких є невикористані суми субсидії, сформовано підприємствами-надавачами послуг. У вигляді «живих коштів» можна отримати в еквіваленті до 100 кубометрів газу, якщо використовувалося газове опалення, або 150кВт електроенергії, якщо домогосподарство користувалося електроопаленням.

«Відповідно до списків субсидіантів від підприємств-надавачів послуг, право на «монетизацію» субсидії мають 8000 родин, на сьогодні до управлінь соцзахисту їх звернулося більше половини. Прийматимуться заявки щодо компенсації до 31 серпня включно. Тому черкащанам, які бажають її отримати, потрібно поспішити», – повідомила Бінусова.

Про те, що родина має право на отримання матеріального заохочення, повідомлялося в запрошеннях, відправлених на підставі отриманих від організацій-надавачів послуг. Також цю інформацію можна отримати в підприємств-надавачів послуги з опалення.

Монетизація поширюється лише на послуги з опалення газо-електропостачання.

Читайте також: Показники лічильників черкащани можуть залишити на автовідповідач.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#субсидії #монетізація
Оголошення
live comments feed...