• Головна
  • У Черкасах відновлюють будівлю художньої школи
09:52, 21 серпня 2017 р.

У Черкасах відновлюють будівлю художньої школи

У Черкасах відновлюють будівлю художньої школи

Реконструкцию проводять вперше за 30 років.

В Черкасах триває реконструкція фасаду дитячої художньої школи імені Данила Нарбута. Про це на сторінці в «Фейсбук» повідомив міський голова Анатолій Бондаренко. Завершити розпочаті роботи планують до 1 вересня.

Востаннє зовнішні стіни цієї історичної для міста будівлі відновлювали близько 30 років назад, повідомили в департаменті освіти та гуманітарної політики. Для проведення капітального ремонту художньої школи в бюджеті Черкас на 2017-ий рік передбачили 1 млн 300 тис. грн. Завдяки цьому фінансуванню тут, зокрема, проведуть реставрацію фасаду приміщення та ін’єктування стін бетонним розчином. Це сучасний спосіб позбутися тріщин та збереження фасаду.

На сьогодні в художній школі ім. Д. Нарбута навчається 475 дітей віком від 5 до 18 років. Тут вони опановують свої творчі навички в трьох різних відділеннях: графіки, декоративне-прикладного мистецтва та станковому. Свого часу в цій будівлі знаходилась єврейська гімназія. Натомість у радянський період приміщення використовувалося державними та партійними установами. Загалом же цей будинок був зведений у 1910-х роках за проектом архітектора Владислава Городецького. Художня школа в ньому працює із 1988-ого року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#реконструкція #місто #школа
Оголошення
live comments feed...