![](https://s.0472.ua/section/logo/upload/pers/10/logo.png?20240727)
Нетверезі молодики понівечили клумби в Долині троянд (ФОТО)
У парку знову втрати. Цієї ночі група нетверезих молодиків з корінням повиривали квіти у Долині троянд, – повідомляють у «Дирекції парків».
![Нетверезі молодики понівечили клумби в Долині троянд (ФОТО), фото-1 Нетверезі молодики понівечили клумби в Долині троянд (ФОТО), фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Спочатку компанія перевертала стільці біля яток підприємців, намагалася відкрити холодильники. Після зауваження охоронців КП «Дирекція парків» молодики перемістилися до квітників і почали з корінням виривати троянди. Комунальники відразу викликали поліцію. Та склала протокол про правопорушення. 11 зловмисників затримали.
![Нетверезі молодики понівечили клумби в Долині троянд (ФОТО), фото-2 Нетверезі молодики понівечили клумби в Долині троянд (ФОТО), фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
– Загалом було нанесено збитків на суму три тисячі гривень, – говорить заступник директора КП «Дирекція парків» Андрій Куча. – Цьогоріч траплялися випадки, коли жителі зривали квіти, іноді для власних дворів їх викопували, але щоб просто нівечити клумбу – такого у Дирекції давно не бачили.