
10:50, 4 серпня 2017 р.
Сьогодні під вечір проїзд через Дніпро відкриють на півгодини раніше
Сьогоднішнє вечірнє «вікно» на мосту для проїзду транспорту відкриють не як зазвичай, о 16:00, а на півгодини раніше о 15:30.
Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав заступник голови Черкаської ОДА Костянтин Омаргалієв, – інформує Про все.
За його словами, на мосту планується вечірня заливка бетону.
– "Вікно" для проїзду відкриється о 15 30! Це дасть можливість до 19:00 проїхати більшій кількості транспорту. Рівно о 19:00 проїзд буде закрито, – зазначив Костянтин Омаргалієв.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:07
22 червня
ТОП новини
Оголошення
18:20, Сьогодні
11:10, 14 червня
5
12:47, Вчора
1
00:17, 20 червня