
11:30, 3 серпня 2017 р.
У черкаського мера народився син
Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко вчетверте став батьком. У мера народився син. Про це він сам повідомив кілька хвилин тому в соцмережі Фейсбук, де виклав інформацію про його вагу та зріст.

До слова, Анатолій Бондаренко вже виховує трьох донечок. Як писав ІнфоМІСТ, 1 вересня 2016 року одна з доньок Анатолія Бондаренка стала школяркою, інша – студенткою.

Фото із Фейсбуку
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:07
22 червня
ТОП новини
Оголошення
00:03, 14 червня
4
15:17, 22 червня
10:23, 16 червня