• Головна
  • Лікарські засоби на основі конопель
Реклама
14:10, 3 липня 2017 р.

Лікарські засоби на основі конопель

Реклама
Медична марихуана

Медична марихуана

Медична марихуана користується особливою увагою багатьох вчених. Науковців хвилює одне дуже важливе питання: чи є позитивний ефект від використання конопель в медицині?

Сьогодні проводиться безліч досліджень, спрямованих на вивчення медичних властивостей конопель. Проте більш глибокий аналіз цієї рослини суттєво гальмує той факт, що в деяких країнах канабіс залишається поза законом. Насіння коноплі для новачків зараз можно придбати у кожному місці країни.

Ще у давнину люди розуміли, що медична марихуана має унікальний лікувальний потенціал. Вона полегшує стан пацієнтів, які страждають артритом, розсіяним склерозом, подагрою, хворобою Паркінсона та епілепсією. У світі все більше починають застосовувати коноплі для виготовлення різних лікарських засобів. Використання конопель в медицині доцільне з багатьох причин: рослина має потужну знеболюючу, антибактеріальну, протизапальну, спазмолітичну, заспокійливу і снодійну дію. Сучасні вчені вже давно займаються дослідженням марихуани. Вони активно вивчають можливість її застосування при терапії різних хвороб.

Застосування конопл і для лікування розсіяного склерозу

Сативекс – перший офіційно зареєстрований препарат, виготовлений з використанням марихуани для терапії пацієнтів з розсіяним склерозом. Сативекс був створений у Великобританії. Сировина для виробництва препарату вирощуватиметься саме на англійських плантаціях. Проте їх місцерозташування засекречено і має надійну охорону.

Науковці давно працюють над створенням засобу для лікування РС на основі конопель. Як відомо, пацієнти регулярно страждають від блукаючих болів невиясненої етіології і спастичності кінцівок, які перешкоджають їх повноцінному існуванню. Вчені сподіваються, що Сативекс у майбутньому стане альтернативою палінню і дозволить суттєво підвищити якість життя цих хворих.

Екстракт конопель

З 2011 року, використовуючи екстракт конопель, Манфред Фанкхаузер, фармацевт зі Швейцарії, виготовляє лікарські препарати для людей з важкими хронічними захворюваннями. Екстракт містить два основних компонента: ТГК (тетрогідроканабінола) і КБД (канабідіола). Виготовлені Фанкхаузером фармакологічні препарати можна придбати в аптеці у вигляді крапель, що забезпечує їх точне дозування. Такі лікарські засоби призначаються онкологічним хворим, які проходять курс хіміотерапії для купірування нудоти, поліпшення апетиту, а також зняття спазмів і кишкових кольок у пацієнтів з РС. Вони усувають інтенсивні хронічні болі у хворих артритом або подагрою.

Конопляна олія

Олія виготовлена із конопель має прекрасні ранозагоювальні і антибактеріальні здібності. Це також справжнє джерело різних корисних речовин. Її використовують для лікування екземи, псоріазу, контактних і алергічних дерматитів, які доставляють величезну кількість проблем хворим. При регулярному застосуванні олії цієї рослини зменшується набряклість, свербіж, зникає подразнення і проходить лущення на пошкодженій ділянці шкіри.

Мазі з коноплями

Завдяки абсолютній гіпоалергенності такі засоби використовують як для лікування дорослих, так і дітей, детальніше о насінні коноплі можно узнати на https://planseeds.com/ua/ . Вони чудово справляються з дерматитами і попрілостями, які досить часто розвиваються на шкірі новонароджених. До складу мазей, виготовлених на основі марихуани, входить величезна кількість вітамінів, завдяки чому вони живлять і зволожують шкіру.

Доведено, що застосування конопель доцільне при лікуванні аутизму, епілепсії, хвороб Крона, Паркінсона і Альцгеймера.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...