• Головна
  • Бульвар Шевченка перекрито. Зміни в маршрутах громадського транспорту в Черкасах
13:40, 31 липня 2017 р.

Бульвар Шевченка перекрито. Зміни в маршрутах громадського транспорту в Черкасах

У зв’язку з проведенням робіт з укладання асфальтобетону з 31 липня до 6 серпня тимчасово забороняється рух транспортних засобів з парного боку бульвару Шевченка між вул. Небесної Сотні та вул. Припортовою.

Таке рішення ухвалив виконавчий комітет Черкаської міської ради, враховуючи звернення виконуючого обов’язки директора ПП «Укрєвробуд 2013».

Також керівнику цього підприємства доручено встановити необхідні дорожні знаки та огородження, погоджені з Управлінням патрульної поліції у м. Черкасах.

Інформація про рух тролейбусів на період перекриття ділянки проїжджої частини з парного боку бульвару Шевченка від вул.Небесної Сотні до вул.Пастерівської з 31.07.2017 р.

Маршрут №1

- Санаторій “Україна” – Залізничний вокзал – 3 одиниці;

- ЧЛФЗ “Аврора”– Річковий вокзал - 3 одиниці.

Маршрут №2 – без змін – 1 одиниця.

Маршрут №3 – без змін – 2 одиниці.

Маршрут №4 – без змін – 1 одиниця.

Маршрут №4А – без змін – 1 одиниця.

Маршрут №7/7А :

- Тролейбусний парк – Санаторій “Україна” – 15 одиниць

(на “Україну” по маршруту, з “України” по вул.Смілянській)

Маршрут №8 – перший рейс на “Руставі” по маршруту; з 9:20 “вул. Руставі – Пл. Слави” по вул.30-річчя Перемоги, вул.Смілянській, бул.Шевченка до пл. Слави і в зворотньому напрямку – 1 одиниця.

Маршрут №8Р – перший рейс по маршруту в “Аеропорт”, з 7:58 в депо – резерв диспетчера – 1 одиниця.

Маршрут №10 – 12 одиниць – кільцеві:

- 6 одиниць рух по вул.30-річчя Перемоги, вул.Сумгаїтській, вул.Одеській, вул. Грушевського, бул.Шевченка, вул.Смілянській, вул.вул.30-річчя Перемоги (за годинниковою стрілкою);

- 6 одиниць по вул.Смілянській, бул.Шевченка, вул.Грушевського, вул.Одеській, вул.Сумгаїтській, вул.30-річчя Перемоги, вул.Смілянській (проти годинникової стрілки).

Маршрут №12 – рейс за розкладом: вул.Руставі-Санаторій “Україна”, з 8:20 рух за маршрутом “пл.Слави – Аеропорт” по бул.Шевченка, вул.Смілянській і в зворотньому напрямку вул.Смілянській – 1 одиниця.

Маршрут №14 – без змін – 1 одиниця.

Маршрут №50 – не працює.

Тоді як як маршрутні автобуси, які курсують бульваром Шевченка у напрямку площі 700-річчя (№№ 4,7,9,12,20,22,25,27,28,29,30,31,36), на час перекриття рухатимуться від вулиці Смілянської до вул. В. Чорновола вулицею Надпільною.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #бульвар #шевченка #ремонт #маршрути
Оголошення
live comments feed...