• Головна
  • Анатолій Бондаренко пояснив, чому він відсторонив від виконання обов’язків директора ЖКК
10:50, 30 липня 2017 р.

Анатолій Бондаренко пояснив, чому він відсторонив від виконання обов’язків директора ЖКК

Черкаський міський голова Анатолій Бондаренко пояснив "Про все", з яких причин було відсторонено від посади директора департаменту житлово-комунального господарства Черкаської міськради Олександра Яценка.

– Я неодноразово давав вказівку звертатися в правоохоронні органи щодо неякісного виконання робіт. На що Олександр Яценко мені розповідав, що об’єкти ще не здані в експлуатацію. Було зібрано комісію, я вивіз їх на вулицю Гоголя, де вони визнали, що роботи виконані з браком. Підрядник признав, що він їх переробить, брак був ще з весни. Але посадовці нашого відповідного департаменту жодного разу не звернулися в правоохоронні органи і не звернулися до підрядника, щоб він компенсував збитки, – зауважив Анатолій Бондаренко.

Як стверджує міський голова, комісійно було також обстежено вулицю Симоненка. Після обстеження виявилось, що вона не потребує капітального ремонту.

– Там потрібно ремонтувати 2-3 ями і шматок тротуару, це коштуватиме бюджету десь 10-15 тисяч гривень. А посадовці хотіли вигнати аванс в 500 тисяч гривень. Отрешко, Яценко і Сотуленко внесли цю дорогу в капітальний ремонт. На цій вулиці просто хотіли вкрасти, мені здається, – зауважив міський голова.

Він також додав, що після відповідних розслідувань, у т. ч. і з залученням правоохоронних органів будуть прийматися рішення стосовно подальшої долі чиновників департаменту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #олександр #яценко #звільнення #пояснення
Оголошення
live comments feed...