• Головна
  • Київський суд визнав звільнення колишньої очільниці «Черкасиобленерго» законним
17:30, 27 липня 2017 р.

Київський суд визнав звільнення колишньої очільниці «Черкасиобленерго» законним

У середу 150 черкаських енергетиків знову їздили до Києва. Там у Київському апеляційному господарському суді розглядали позов акціонера ПАТ «Черкасиобленерго», наближеного до екс-голови правління підприємства Світлани Кузьмінської Олега Гонтаря. Кузьмінська не полишає намірів визнати рішення зборів акціонерів, на яких новим головою правління обрали Олега Самчука, а її звільнили, недійсними та поновитися на посаді. Про це розповідає прес-служба підприємства.

Нагадаємо, Олег Гонтарь володіє лише 5-ма акціями товариства й акціонером став саме за каденції Світлани Кузьмінської. Минулого місяця через хворобу головуючого судді слухання у столиці перенесли. Цього разу врешті працівники підприємства дочекалися справедливого рішення.

Київський суд визнав звільнення колишньої очільниці «Черкасиобленерго» законним, фото-1

Так, суд виніс постанову, якою скасував рішення Господарського суду Черкаської області про скасування рішення загальних зборів від 13 лютого 2017 року про звільнення Світлани Кузьмінської та обрання Олега Самчука виконувачем обов’язків голови правління. Прикметно, що участь у судовому засіданні цього разу узяли представники прокуратури міста Києва та Кабінету Міністрів України.

Київський суд визнав звільнення колишньої очільниці «Черкасиобленерго» законним, фото-2

– Таким чином звільнення Світлани Кузьмінської на сьогоднішній день є законним, – говорить директор з правових, майнових та корпоративних відносин ПАТ «Черкасиобленерго» Катерина Беспалова. – Проте, у нас лишається ще одна справа – це наша касаційна скарга щодо скасування постанови Київського апеляційного господарського суду, яким скасоване рішення зборів акціонерів ще 2016-го року. Зокрема, на них відбулося обрання нового складу Наглядової ради товариства.

Енергетики радіють рішенню київського суду й сприймають його як перемогу. Проте, розуміють, що поки триває судова тяганина, розраховувати на остаточне завершення конфлікту не варто.

– Переконаний, що сьогоднішнє рішення могло б бути не нашу користь, аби не працівники, які приїхали і прийшли до суду, – вважає заступник начальника відділу економічної безпеки ПАТ "Черкасиобленерго" Євгеній Лут. – Кузьмінська використала усі можливі зачіпки, аби повернутися на підприємство. Та люди сказали рішуче «Ні!» недолугому керівництву та розвалу компанії.

Наступне судове засідання щодо поновлення на посаді Кузьмінської відбудеться вже у Вінницькому районному суді за цивільним позовом. Нагадаємо, аналогічні позови, але у черкаських судах, уже розглянуті і ухвалені рішення про залишення справ без руху.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкасиобленерго #світлана #кузьмінська #суд
Оголошення
live comments feed...