![](https://s.0472.ua/section/logo/upload/pers/10/logo.png?20240727)
Черкаські рятувальники ліквідовували наслідки негоди (ФОТО, ВІДЕО)
26 липня через сильні пориви вітру, на розі вулиць Шевченка – Гуржіївська на проїжджу частину дороги, зруйнувавши контактну тролейбусну лінію, впало дерево. Внаслідок падіння тут також було пошкоджено електромережу вуличного освітлення.
![Черкаські рятувальники ліквідовували наслідки негоди (ФОТО..., фото-1 Черкаські рятувальники ліквідовували наслідки негоди (ФОТО, ВІДЕО), фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Для ліквідації наслідків, до місця події прибули два пожежно-рятувальних підрозділи, які за допомогою інженерного обладнання почали розрізати та розтягувати дерева. Згодом, із інженерною технікою до них долучилися робітники комунального підприємства міськвиконкому, – інформує прес-служба управління ДСНС України в Черкаській області.
![Черкаські рятувальники ліквідовували наслідки негоди (ФОТО..., фото-2 Черкаські рятувальники ліквідовували наслідки негоди (ФОТО, ВІДЕО), фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
О 18:35 на вулиці Залізняка, дерево впало на легковий автомобіль. На щастя, в салоні автомобіля в цей момент людей не було. На місці події працювали рятувальники 2-ї Державної пожежно-рятувальної частини та оперативного відділу Управління ДСНС.
![Черкаські рятувальники ліквідовували наслідки негоди (ФОТО..., фото-3 Черкаські рятувальники ліквідовували наслідки негоди (ФОТО, ВІДЕО), фото-3](/dist-assets/images/cap.jpg)
На вулицях, Жужоми та Гагаріна, перекривши проїжджу частину, впали дві великі тополі. Аналогічна ситуація сталася на вулицях Верхня Горова, Митницькій та Небесної Сотні. Повалені дерева, розрізали та прибрали з дороги чергові караули першої та другої пожежно-рятувальних частин.
![Черкаські рятувальники ліквідовували наслідки негоди (ФОТО..., фото-4 Черкаські рятувальники ліквідовували наслідки негоди (ФОТО, ВІДЕО), фото-4](/dist-assets/images/cap.jpg)