• Головна
  • Керівник «Дирекції парків» вважає вартість «туалету-мільйонера» обґрунтованою
17:30, 22 липня 2017 р.

Керівник «Дирекції парків» вважає вартість «туалету-мільйонера» обґрунтованою

Вартість туалету в черкаському парку Хіміків, на який пішов мільйон гривень бюджетних коштів, обґрунтована, вважає керівник КП «Дирекція парків» Володимир Стойко.

Про це він заявив у інтерв’ю «Експо-ТВ», реагуючи на критику міського голови Анатолія Бондаренка, – передає Прочерк. За словами останнього, на Митниці в елітному житлі квадратний метр коштує 12 тис грн, а в новозбудованому туалеті в парку Хіміків – 26 тис грн.

– У 2012 році туалет в Долині троянд, єдина відмінність якого в тому, що там була система біологічної очистки «Топаз», яка на той час коштувала 100 тисяч гривень, обійшовся в 437 тисяч гривень, – розповів Володимир Стойко. – Це в 2012 році! Якщо відняти вартість системи «Топаз», вийде 337 тисяч. Але в тому туалеті не було мереж. В цьому ж туалеті (в парку Хіміків, – ред.) є мережі, вартість яких становить 23 відсотки від загальної вартості туалету (це – трошки більше 200 тисяч гривень). Отже, я вважаю, що вартість туалету обґрунтована.

Керівник «Дирекції парків» вважає вартість «туалету-мільйонера» обґрунтованою, фото-1

Володимир Стойко

Крім вартості мереж, суттєвою складовою загальної вартості туалету є капітальний ремонт.

– Ми отримаємо туалет, в якому повністю виконаний капітальний ремонт! – з гордістю сказав Володимир Стойко. – Житло, наскільки я розумію, роздається покупцям без ремонту. А якщо взяти до уваги, що наш туалет – це великий санвузол... Мені особисто здається, що ремонт у санвузлі (тобто, ванна-туалет) забирає з усього ремонту квартири найбільшу вартість. Тому і є така цифра. Тим більше, вся проектно-кошторисна документація пройшла всі експертизи. У нас є технагляд, який слідкує за об’ємами, у нас є авторський нагляд, який слідкує за дотриманням проекту. Тобто, дуже багато фахівців у цьому задіяно. І ніяких проблем чи ухилянь в якісь сторони просто не може бути.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #парк #хіміків #туалет #стойко
Оголошення
live comments feed...