
16:10, 20 липня 2017 р.
На фасаді будівлі рятувальників у Черкасах намалювали триметрове графіті
У Південно-Західному районі Черкас на фасаді аварійно-рятувального загону спецпризначення завершили створення муралу. Про це повідомив речник ДСНС області Констянтин Проценко, – інформує zmi.ck.ua.
Для завершення триметрового графіті Андрію Коломійцю знадобилося три дні.
Для створення малюнку художник використав спеціальну фарбу для стрит-арту, вона стійка до будь яких погодних умов.
Це вже другий мурал, що прикрасив пожежно-рятувальний підрозділ у Черкасах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:07
22 червня
ТОП новини
Оголошення
18:10, 20 червня
18:10, 20 червня
18:10, 20 червня
18:10, 20 червня
18:10, 20 червня