• Головна
  • Швидке прибирання квартир у Львові без проблем і негараздів
Реклама
17:11, 12 червня 2017 р.

Швидке прибирання квартир у Львові без проблем і негараздів

Реклама
Швидке прибирання квартир у Львові без проблем і негараздів

Чесно кажучи, я дуже не люблю займатися прибиранням. Ця робота мене просто виводить зі стану рівноваги і займає занадто багато часу. Але ж не сидіти у безладі! І якось на просторах інтернету я натрапила на сайт podomu.com. Мене зацікавило те, що там пропонували домашній персонал на всі види послуг у Львові. Власне, саме це мені й було потрібно. Тому я стала ретельніше вивчати сайт. Що саме мене привабило там найбільше, зараз розкажу.

Чим зацікавило?

Питання ціни для мене було теж доволі важливим. Я заробляю на себе сама, тому не готова була віддати левову частку зарплати за те, що в моїй квартирі наведуть порядок. А на інтернет-сторінці компанії По Дому було зручне вікно розрахунку вартості послуг.

Ціна залежить від того, скільки кімнат треба прибрати, а також, які це кімнати - кухня, ванна, коридор тощо. Ввівши необхідну мені кількість кімнат, я побачила, у скільки мені це обійдеться. Скажу відразу, що ціна не дуже висока. Особливо, якщо зважати на те, що працівники компанії використовують свої миючі засоби. Додатково купувати їх вам не потрібно. А це, погодьтеся, теж немала економія.

Також мені сподобалося те, що можна замовити додаткові послуги. Їх у переліку компанії чимало. Але мене зацікавили дві:

  • чищення мікрохвильової печі всередині;

  • миття духової шафи всередині.

Звичайно, можна подумати, що я нероба якась, але відчистити самій засохлий жир на стінках мікрохвильовки та духовки - це не для мене. Тому я рада, що це може зробити хтось інший за доволі скромну плату.

Отож, домовилася я про ці 2 додаткові послуги та про те, що до мене прийдуть прибрати кухню і спальню. І я не розчарувалася!

Чистота і порядок!

Не знаю, як вдалося тій тендітній тітоньці залізти у найбільш важкодоступні місця моєї духової шафи, але вона тепер виглядає, як нова! Всього півгодини їй знадобилося для того, щоб помити мою кухонну плиту всередині! Чи то вона справжній майстер своєї справи, чи використовувала якісь чудо-засоби для миття й чищення, але чистота тепер просто засліплює очі!

Те ж стосується і мікрохвильової печі. Я вже думала, що жир від курки-гриль можна віддерти лише разом із покриттям. Але ні! Робітниця компанії так само за півгодини зробила стінки мікрохвильовки зсередини такими, якими вони були у день покупки в магазині.

Що й казати! Я задоволена! На прибирання квартир Львів ціни є доволі невеликі. Але тепер, окрім чистих кухонних приладів на кухні, в мене ще й повний порядок у спальні. Дякую працівникам, які звільнили мене від прибирання - заняття, якого я так не люблю!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...