• Головна
  • Відгук про роботу ремонтної бригади фірми “Кірсленд”
Реклама
14:04, 20 червня 2017 р.

Відгук про роботу ремонтної бригади фірми “Кірсленд”

Реклама
Відгук про роботу ремонтної бригади фірми “Кірсленд”

Так вийшло, що фірму «Кірсланд» ми знайшли не з самого початку. До цього нам довелося поспілкуватися співробітниками досить великої кількості ремонтно-будівельних фірм. Але нас не влаштовували різні нюанси: вартість, терміни, відсутність матеріалу і т.д.

Вдала знахідка

Після того, як ми вже практично погодилися на співпрацю з фірмою, яка просила, м’яко кажучи, завелику суму, нам пощастило. В гості до родичів приїхала моя тітка, яка як раз обертається в сфері будівництва. Вона-то нам і порадила «Кірсланд», в якому і ціни адекватні, і якість хороша. Мовляв, сьогодні це одна з небагатьох компаній, які в змозі надати послугу ремонт квартир Львів на гідному рівні.

Ми вирішили скористатися порадою досвідченого людини і як мінімум хоча б зв’язатися з представником фірми. Тим більше, що ми хотіли не простий ремонт, а з деякими нюансами.

Умови договору

Насамперед ми зайшли на сайт, щоб хоча б приблизно ознайомитися з тим, що пропонує ця компанія. Приємно здивував список можливих робіт і додаткові нюанси. Не було порожніх обіцянок, що говорило про адекватність службовців.

Ми зателефонували за вказаним номером телефону, для того щоб ще раз уточнити всі деталі. Площа нашої квартири – близько 80 квадратних метрів, плюс до всього ми б хотіли в ванній і на кухні покласти плитку, а ця робота вимагає навичок, і не хотілося б, довіряти свій будинок кому попало.

Але нам в деталях розповіли, як буде проходити весь ремонт, скільки коштує послуга плиточник Львів і ми заспокоїлися. Якщо навіть менеджер, який відповідає на дзвінки, настільки добре розбирається в самих різних нюансах (а ми задавали багато питань), то за інших співробітників можна бути спокійними.

Сам ремонт і враження від співпраці

Сам ремонт проходив непомітно для нас. Ми були спокійні, тому що якщо виникав якийсь питання, бригадир відразу ж дзвонив моєму чоловікові і уточнював, який варіант вирішення його більше влаштує. Ми кілька разів приїжджали на квартиру і переконалися, що все йде просто чудово!

У підсумку, хотілося б коротко перерахувати всі переваги співпраці з фірмою.

  • Відсутня передоплата. Тобто ми платимо гроші тільки тоді, коли прийняли роботу і переконалися, що все зроблено як треба.

  • Вартість називається ще при попередньому огляді. Якщо вона змінюється, то з об’єктивних причин і тільки за згодою із замовником.

  • Всі роботи виконуються якісно і в терміни.

Хлопці дійсно молодці, ми жодного разу не пошкодували, що повірили тоді моєї тітки і звернулися саме в «Кірсланд»!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...