• Головна
  • Якщо знати нюанси, ремонт – це легко
Реклама
09:44, 14 червня 2017 р.

Якщо знати нюанси, ремонт – це легко

Реклама
Якщо знати нюанси, ремонт – це легко

Ремонт може здатися морочливою справою, якщо не знати, куди звернутися. Ось я теж спочатку не знав, а тепер справа виглядає абсолютно інакше. Саме тому, я хочу написати про те, як одна будівельна бригада працювала у мене удома і що з цього вийшло. Можливо, саме мої слова допоможуть комусь зробити правильний вибір.

Коли все йде не за планом

Я збирався робити ремонт в квартирі, але тільки наступного року. А ще краще через рік. Гроші були, але були речі, які вимагали більшої уваги. До одного моменту. Поки у мене не зламалася пральна машинка. Вона стояла в коридорі, між кухнею і ванною, і зробила так, що ремонт став необхідним. Ну що ж, довелося шукати фірму, якій би я міг довірити цю справу, оскільки самостійно справлятися з цим у мене не було ні бажання, ні часу.

Пошуки не були довгими. Я наштовхнувся на сайт remontik.lviv.ua, проглянув інформацію про послуги, ціни і терміни. Те, що я прочитав, мені сподобалося, плюс я згадав, що хтось мені розповідав про цю компанію, що хлопці там працюють непогані і усе роблять якісно. Власне, я не думав, що знайду щось краще і вирішив зупинитися на «Ремонтіку». Подзвонив за вказаним номером телефону, поспілкувався з менеджером, залишив йому свої контактні дані і домовився про зустріч з професіоналом.

Огляд приміщення і складання кошторису

До речі, представник компанії повинен був приїхати до мене додому. Мені це сподобалося, оскільки:

  1. я економлю свій час;

  2. не треба пояснювати на пальцях, що мені треба;

  3. фахівець сам бачить, на що варто звернути увагу і може дати додаткові рекомендації;

  4. мені відразу ж зможуть сказати, скільки стоятиме ремонт квартир під ключ.

Виходило вже немало позитивних сторін. Майстер дійсно сказав, що варто поміняти і на чому можна заощадити.

Складаючи кошторис мені радили дійсно якісні матеріали, не залежно від того, скільки вони коштували. Це теж мені сподобалося. В результаті сума до оплати виявилася навіть дещо нижча, ніж я розраховував. Через 3 дні бригада приступила до роботи.

Що я побачив у кінці

Усі роботи були завершені в строк, чим фірма мене немало здивувала. Практично усі мої друзі і знайомі скаржилися, що у них ремонт затягується мало не на вічність, але мені, мабуть повезло. Я звернувся до професіоналів, які зробили все відповідно до своїх обіцянок. Цілком можливо, що саме ця будівельно-ремонтна фірма є виключенням із загального правила, і саме тому я раджу усім, робити ремонт тільки за допомогою цих хлопців! Ви не пошкодуєте і однозначно не викинете свої гроші на вітер!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...