
12:40, 19 липня 2017 р.
Черкаські депутати та журналісти зіграють сьогодні в футбол
У середу, 19 липня, між командою Черкаської міської ради та представниками місцевих ЗМІ відбудеться товариський футбольний матч, – інформує сайт міськради.
Його зіграють на новенькому спортивному майданчику на території загальноосвітньої школи № 34. Початок о 18-30.
Нагадаємо, міська влада, серед іншого, вболіває за виховання здорового й фізично активного покоління. Важливою складовою цього є розвиток спорту.
Відтак, ще в минулому році в Черкасах взялися за будівництво спортивних майданчиків біля черкаських шкіл.
Наразі вже оновили синтетичне покриття на футбольному полі 17-ої школи, а ще облаштували спортивні майданчики біля 28, 32 та 34 школи. У планах на нинішній рік – розпочати роботи біля ЗОШ № 12 та 31.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Відпочинок у Києві та області: пляжі, басейни, активний відпочинок 2026
Партнерський спецпроєкт
11:00
18 червня
ТОП новини
Оголошення
15:17, Вчора
00:17, 20 червня
10:54, 9 червня
3
00:03, 14 червня
1