• Головна
  • Тестування кандидатів до патрульної поліції обіцяють «відносно нескладними»
09:20, 19 липня 2017 р.

Тестування кандидатів до патрульної поліції обіцяють «відносно нескладними»

Тести та іспити до патрульної поліції Умані та Черкас, а також до дорожньої поліції Черкащини будуть "відносно нескладними". Про це під час брифінгу повідомив начальник управління кадрового забезпечення ГУНП України в Черкаській області Руслан Горяченко, – пише Прочерк.

Кадрову службу ГУНП долучено до організації конкурсу в патрульну поліцію.

– Тестування кандидатів до патрульної поліції поділене на дві частини: перша – визначення загальної обізнаності людини, друга – знання законодавства (передусім Законів України "Про національну поліцію", "Про запобігання корупції" та Конституції України). Питання дуже легкі. Якщо людина хоча б раз прочитала ці нормативні акти, для неї вже немає проблеми скласти тестування, – наголосив Руслан Іванович.

Після складання тестування кандидати в поліцейські проходять у Черкасах військово-лікарську комісію (обстеження) й здають заліки з фізичної підготовки.

– У цих заліках теж нічого важкого немає, порівняно з тим, як це було раніше (приміром, було потрібно підтягуватися 16 разів), – зазначив Руслан Горяченко. – Зараз таких вимог немає. Необхідно пробігти 1 кілометр за визначений час, пробігти 100 метрів і скласти комплексно-силову вправу (качання пресу впродовж 30 секунд і віджимання від підлоги – ще 30 секунд). Ця вправа нескладна, і більшість кандидатів її виконує.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #патрульна #поліція #кандидати #тестування
Оголошення
live comments feed...