• Головна
  • Посвідчення про знання державної мови держслужбовці можуть отримати в ЧНУ
08:40, 19 липня 2017 р.

Посвідчення про знання державної мови держслужбовці можуть отримати в ЧНУ

Голова Черкаського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Юлія Чемич отримала у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького посвідчення про знання державної мови, – інформує прес-служба ЧНУ.

Документ, який повинен мати кожен державний службовець в Україні, Юлії Сергіївні вручив ректор університету Олександр Черевко.

– Атестація державних службовців щодо вільного володіння державною мовою є одним із напрямів роботи Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, – зазначає Олександр Володимирович. – Згідно з постановою Уряду, з квітня нинішнього року при нашому навчальному закладі створено атестаційну комісію. Комісія активно працює. Нею вже видано 467 посвідчень державним службовцям чи особам, які претендують на посади в органах державної влади.

Ректор відзначає, що Черкаський національний університет – єдиний навчальний заклад в обласному центрі та один із двох в області, який має право атестувати державних службовців. Адже ЧНУ здійснює підготовку фахівців за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» і водночас має висококваліфікованих фахівців з української філології.

– Ми готуємо інтелектуальну та політичну еліту для українського суспільства, і ця робота сьогодні дуже важлива, – переконаний він.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #чну #українська #мова #посвідчення
Оголошення
live comments feed...